Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Çeyrek asırdan fazla gayrimenkul ve inşaat sektörü içerisinde yer alan kişilerin 2020 yılında kurmuş oldukları EmlakMedya, gayrimenkul sektöründeki konut projelerini ve ticari projeleri içeren bir Dijital Medya Ajansıdır.

Yakın geçmişte ortaya çıkan Koronavirüs Salgını ile birlikte toplumun ticari ve sosyal alışkanlıkları ciddi manada değişim göstermiştir. Dünyaya paralel olarak Türkiye’de de değişim gösteren ihtiyaçlar, sosyal medyanın ve dijital platformun önemini gayrimenkul sektöründe de artırmıştır.

Bu durumdan hareketle kurumsal faaliyetlerini emlakmedya.com.tr çatısı altında toplayan EmlakMedya, gayrimenkul projeleri hakkındaki güncel bilgi ve kampanyaları hedef kitlesine etkili ve verimli bir şekilde ulaştırmayı amaçlamıştır.

Konusunda uzman  EmlakMedya ekibimiz, bize göndermiş olduğunuz projeniz ile ilgili yazı ve görselleri hızlıca ve özenle SEO’ya uygun olarak düzenlemektedir. Onayınızı takiben içeriğinizi Dijital Medya Ağımızdaki Grup Web Sayfalarımızdan konusuna uygun olanında yayınlamaktayız. Buna ilave olarak içeriğinizi, tüm Sosyal Medya Kanallarımızda paylaşmak suretiyle, potansiyel hedef kitlenize hızlıca ulaştırmaktayız.

EmlakMedya, inşaat ve emlak sektöründeki müstakil ev ve toplu konut projeleri ile ofis ve işyeri projeleri gibi gayrimenkul projelerini kategorisine göre gruplandırdığımız web sayfamızdır. Türkiye’nin dört bir yanından, en güncel ve en kaliteli inşaat projeleri ile yatırım değeri yüksek olan arazileri içeren portföyümüzü sizlere sunmak suretiyle, en doğru ve yalın bilgilere ulaşmanıza imkan vermekteyiz.

Siz değerli kullanıcılarımız, kullanıcı dostu, sade ve tamamen çözüm odaklı bir arayüze sahip olan platform üzerinden istekleriniz doğrultusunda arama yapabilmektesiniz. Böylelikle bir taraftan en uygun konumlardaki taşınmaz hakkında bilgi sahibi olabilirken, diğer yandan da portföyümüzdeki mevcut seçenekleri bütçeniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda değerlendirebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Öte yandan web sayfamızda gayrimenkul ve emlak sektörünü yakından ilgilendiren Resmi Gazete kararları, ilgili idarelerin mevzuat ve düzenlemeleri, bankaların uyguladıkları güncel konut kredisi faiz oranları gibi sektörel haberleri ve duyuruları da sizlere sunmak suretiyle, siz paydaşlarımızın bilgilerini her daim güncel tutmaktayız.

Konut Kampanyaları, uzun zamandır gayrimenkul sektörü içerisinde yer alan profesyonel ekibimizin en güncel konut kampanyalarını sizlere sunduğu web sayfamızdır. Tarafımıza ulaşan Türkiye genelindeki projeleri lansman ve güncel kampanya durumuna göre il, ilçe, nitelik vs bazında kategorize etmekteyiz. Bu sayede ziyaretçilerimiz kullanımı kolay ve sade olan arayüz üzerinden doğrulanmış ve güncel bilgilere hızlıca ulaşabilmekteler.

Konut Piyasası ve Yeni Konut Projeleri web sayfalarımızda, içeriği gayrimenkul üreticileri ve yetkili emlakçılar tarafından bize ulaştırılan Türkiye genelindeki her türden Konut Projesine yer veriyoruz. Böylelikle il, ilçe, nitelik vs bazında gruplandırdığımız, devam eden ve yeni Konut Projesi portföyümüz ile, konut piyasasının nabzını tutuyoruz.

Ofis Projeleri web sayfamızda, içeriği gayrimenkul üreticileri ve yetkili emlakçılar tarafından bize ulaştırılan Türkiye genelindeki her türden Ofis ve İşyeri gibi Ticari Projelere yer veriyoruz. Böylelikle il, ilçe, nitelik vs bazında gruplandırdığımız Ofis Projesi portföyümüz ile, ticari gayrimenkul piyasasının nabzını tutuyoruz.

Emlak Aktif; Türkiye genelindeki satılık Ticari Gayrimenkul ve Konut ilanlarına yer verdiğimiz web sayfamızdır. Siz değerli kullanıcılarımız, kullanımı kolay ve sade olan arayüz üzerinden doğrulanmış ve güncel ilanlara hızlıca ulaşabilmektesiniz.

EmlakMedya, siz değerli paydaşlarının ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilme doğrultusundaki çalışmalarını profesyonel bir anlayışla ve büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Reklam ve tanıtım paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Saygı ve Sevgilerimizle

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP
EmlakMedya Genel Müdürü

Whatsapp
Mithat Güney
Mithat Güney
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
(Hello,
What can I do for you?)